KIM JESTEŚMY?


Przeczytaj i zobacz poniżej

Fotografia to nasza pasja


Zdjęcia pozwalają nam wrócić do tego, czego już nie ma.
Każde ujęcie to nie tylko stojąca za nim historia, ale również towarzyszące mu emocje.

DLACZEGO MY?

1 + 1 = 2

Połączyliśmy siły w jedną markę, bo jesteśmy przekonani, że co dwie głowy to nie jedna.
Wierzymy, że wspólnie znaczy lepiej, a razem jest po prostu raźniej.
Mamy za sobą setki wspólnych przygód i tysiące przed sobą, które chcielibyśmy tworzyć z Wami.

Poznajcie nas bliżej.

 

Maks

Nie kreuję nowego świata, tylko rejestruję ten, który mnie otacza. Wierzę w siłę rozmowy i bezlitośnie wykorzystuję słowa. Często szukam logiki tam, gdzie ciężko ją znaleźć. Od małego zainteresowany światem w jego namacalnej formie. Z aparatem na szyi i w plecaku przeszedłem, przejechałem i przeleciałem wiele kilometrów. Jestem entuzjastą nowych technologii i zawziętym fanem niemieckich samochodów. Szczególnie tych z grupy Volkswagena. Bywam trochę audiofilem i trochę birofilem. Często przeglądam dział dokumentów na Netflixie, a wieczorami staję się miłośnikiem reportaży i literatury faktu.

Uważam, podobnie jak Ernst Haas, że istnieją dwa typy fotografów. “Tacy, którzy komponują zdjęcia i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią.”

Wojtek

Obserwowanie ludzi sprawia mi przyjemność, podobnie jak ich słuchanie. Gdzieś pomiędzy jednym, a drugim mam w głowie obraz, który zapamiętuje, a fotografia mi w tym pomaga. W wolnej chwili przeglądam informacje o sprzęcie fotograficznym i nowinkach ze świata fotografii. Jestem specyficznym typem faceta, który nie dość że dobrze gotuje, to jeszcze zmywa i sprawia mu to przyjemność. W codziennym życiu zawsze towarzyszy mi muzyka i takim sposobem od wielu lat czekam na powrót U2 do Polski. 

Podobnie jak Imogen Cunningham jestem przekonany, że moje ulubione zdjęcie, to “To, które zrobię jutro”.


Znajomi o nas

 • Wojtuś i Makso to dla mnie przede wszystkim niezwykle serdeczni, pomocni i wartościowi ludzie emanujący dobrą aurą i szczerym uśmiechem. Ogromna pasja do tego co robią przekłada się na efekty ich pracy. Ponadto cechuje ich sumienność, pełne zaangażowanie w to co robią i profesjonalizm. Jeżeli szukasz fotografów którym możesz zaufać a przy okazji będziesz się czuł świetnie i luźno w ich towarzystwie to szczerze polecam duet Wojtka&Maksa!

  Studio w ramce

  Amelia Koziara
  Amelia Koziara
 •  Gorąco polecam chłopaków w imieniu spółki 3DKreator. Wspólnie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów i możemy powiedzieć, że profesjonalizm, którym się odznaczają jest gwarancją pełnego zadowolenia z efektu ich pracy. Do zobaczenia przy kolejnych zadaniach!

  3dKREATOR

  Piotr Kowalski
  Piotr Kowalski
 • Dobre z nich chłopaki! Wspierają, motywują, doradzają. W fotografii są perfekcjonistami, nie umknie im żaden detal. Mają odmienne spojrzenie na świat, przez co ich kadry się uzupełniają. Poza tym są świetni w kontaktach międzyludzkich, co sprawia że ich zdjęcia są pełne naturalnych emocji. Jeżeli zastanawiacie się nad fotografami, to polecam ich z całego serduszka!

  Lajtovo

  Katarzyna Kokosza
  Katarzyna Kokosza