KONKURS


Zapoznaj się z regulaminem poniżej. Napisz kogo i dlaczego chcesz zabrać na sesję fotograficzną. Wygraj i ciesz się zdjęciami.

REGULAMIN KONKURSU

 

Dla kogo?
Konkurs kierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby otrzymać darmową sesję fotograficzną z ukochaną osobą. Może nie masz zdjęć ze swoim chłopakiem lub dziewczyną, albo niedawno zaręczyliście się i chcielibyście mieć sesje narzeczeńską z prawdziwego zdarzenia? Jeżeli jesteście szczęśliwym małżeństwem i po prostu uwielbiacie zdjęcia tak jak my – też możecie wziąć udział.

Co trzeba zrobić?
Tylko jedno – wypełnić formularz na naszej stronie, w którym napiszecie kogo i  dlaczego chcielibyście zabrać na sesję fotograficzną. Przekonajcie nas czemu to właśnie Wam mamy zrobić zdjęcia. Nie ma żadnych ukrytych kruczków. Formularz znajdziecie na dole strony.

Kto może wziąć udział?
Każdy, kto ukończył 18 lat i zgadza się na warunki związane z organizacją sesji.

Od kiedy i jak długo trwa konkurs?
Zgłoszenia przyjmujemy od 31.3.2018, kończymy w następnym tygodniu, a dokładniej w niedzielę 8.4.2018. Zwycięzców wyłonimy 9.4.2018 i poinformujemy ich drogą mailową.


Kto może wygrać?
Zwycięzców wybierzemy na podstawie odpowiedzi, których udzielicie w konkursowy formularzu (zielony przycisk). Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź. Nie chcemy Wam niczego narzucać. Zaskoczcie nas!

Nagroda i warunki uczestnictwa
Nagrodą jest sesja fotograficzna, która odbędzie w Bielsku-Białej lub Krakowie i najbliższych okolicach w indywidualnie ustalonym terminie (nie później niż do końca czerwca 2018). Czas trwania to maksymalnie 2h od rozpoczęcia. W efekcie sesji otrzymacie niemniej niż 20 wybranych i przygotowanych przez nas zdjęć, które dostarczymy Wam w formie elektronicznej. Dodatkowo wybrane kadry dostarczymy również w formie papierowych odbitek w rozmiarze 15x23cm. Warunkiem uczestnictwa w samej sesji jest pisemne wyrażenie zgody na przesłanie zdjęć drogą elektroniczną i użycie w celach reklamowych.

Podzielcie się 🙂
Możecie podzielić się informacją o konkursie ze swoimi znajomymi. Miło nam będzie, jeżeli polubicie też nasz fanpage i dodacie do obserwowanych na instagramie.

Udostępnij informację o konkursie
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
 

Konkurs nie jest współorganizowany przez Facebooka, który nie ponosi też odpowiedzialności za ewentualne uczestnictwo w nim.